Zegar

Losowe zdjęcie

Kalendarz

<< Sierpień 2020 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ślubowanie klas pierwszych 2013r.

Ślubowanie klas pierwszych 2013r.

 

Dzień 25 września był dniem szczególnym dla całej społeczności Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu z dwóch ważnych powodów: ślubowania klas pierwszych oraz otwarcia klasopracowni ufundowanej i wyposażonej przez firmy HERZ i KERMI. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście w osobach: pani Tamara Telusiewicz – Wojsznis – Dyrektor Zarządzający na teren Polski firmy HERZ, pan Marek Ostrowski – dyrektor techniczny firmy HERZ, pan Maciej Kopta – doradca techniczny firmy KERMI systemy grzewcze oraz rodzice uczniów klas pierwszych.

 Uczniowie ślubowali m.in. być uczciwym i zdyscyplinowanym, zachowywać postawę godną obywatela RP, szanować mienie szkolne jako owoc wspólnej pracy.

 Pani dyrektor Beata Malinowska powiedziała, że cieszy się, że tak liczna grupa młodych ludzi zdecydowała się kontynuować naukę w tej szkole i zapewniła, że w każdej sytuacji uczniowie mogą liczyć na jej wsparcie.

 Z kolei pani prezes firmy HERZ pogratulowała uczniom trafnego wyboru szkoły o przyszłościowych kierunkach kształcenia i zadeklarowała dalszą współpracę z naszą placówką.

 Aby w pełni móc nazwać się uczniami Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu młodzież z klas pierwszych przygotowała część artystyczną, a uczniowie klas czwartych zadedykowali młodszym kolegom sentencje motywujące do dalszej pracy. Z przymrużeniem oka podali również przepis na idealnego ucznia w „mechaniku”.

 Zgodnie z tradycją uczniowie klas pierwszych posadzili pamiątkowe drzewka, które mają przypominać im o tym, że są uczniami tej szkoły. Następnie dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi do nowo otwartej sali dydaktycznej ufundowanej i wyposażonej przez firmy HERZ i KERMI.

 Serdecznie dziękujemy naszym partnerom za dotychczasową współpracę z szkołą, a uczniom klas pierwszych życzymy wytrwałości w drodze do sukcesu.

Wygenerowano w sekund: 0.05
13,235,177 unikalne wizyty