Nawigacja

Artykuy: Sport

Osiągnięcia spotrowe

Rok szkolny 2013/2014

II miejsce ucznia ZSZ w Skalbmierzu w biegu ulicznym zorganizowanym z okazji obchodów X-lecia Kazimierskiego Ośrodka Sportowego

ROK SZKOLNY 2012/2013

I i III miejsce chłopców ZSZ w Skalbmierzu w biegach przełajowych organizowanych z okazji Dnia Dziecka w Skalbmierzu.

Wicemistrzostwo chłopców SZS w Skalbmierzu

w I Turnieju Piłki Nożnej dla szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Kazimierskiego i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej

w Kazimierzy Wielkiej

Powiatowy turniej piłki siatkowej.

Rozgrywki szkolne

Turniej mini koszykówki dziewcząt

W dniu 9.01.2013r. w naszej szkole odbył się turniej MINI KOSZYKÓWKI DZIECZĄT. W rozgrywkach brały udział 3 klasy wielozawodowe, z których każda klasa wybrała swoją reprezentacyjną drużynę. Mając na uwadze zasadę fair play oraz dobrą zabawę, klasy przystąpiły do rozgrywek, walcząc o puchar i wyłaniając najlepszą drużynę klasową oraz króla strzelców. Po zaciętej walce wygrała klasa IIIW broniąc swojego tytułu najlepszej drużyny z poprzedniego roku. Wyróżniającymi zawodniczkami turnieju okazały się: Magda Mróz (kl.IW), Ewelina Świątek (kl.IIIW), Sawera Małgosia, Pawełek Ania i Żaneta Żabicka (kl.IIW). Królem strzelców została Ewelina Świątek, zdobywając największą liczbę punktów w turnieju.

Miejmy nadzieje, że dziewczyny łącząc razem siły stworzą najlepszą drużynę reprezentującą naszą szkołę na wyższych szczeblach w zawodach poza szkoła.

SPRAWOZDANIE

Z RZEBIEGU TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ 3-OSOBOWEJ CHŁOPCÓW

O MISTRZOSTWA ZSZ W SKALBMIERZU

Od początku listopada zorganizowałem rozgrywki piłki nożnej 3- osobowej chłopców. Mecze odbywały się na długich przerwach, lekcjach wychowania fizycznego i po zajęciach szkolnych. W rozgrywkach wzięło udział 8 klas ZSZ w Skalbmierzu. Utworzone zostały 2 grupy po 4 zespoły w każdej. Rozegranych zostało 9 spotkań wraz z 2 półfinałami i finałem. 5 spotkań zakończyło się walkowerem z powodu nie stawienia się drużyny na spotkanie.