<< Lipiec 2019 >>

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie Roku Szkolnego to czas podsumowań wspólnej pracy uczniów, nauczycieli oraz rodziców.
To radość ze wspólnego uczenia się uczniów i nauczycieli, realizacji udanych projektów, ciekawych działań, konkursów, zawodów sportowych, festynów oraz spotkań integracyjnych. To, co dzieje się w naszej szkole każdego dnia, jest naszą najlepszą wizytówką.

Drodzy Uczniowie,

gratulujemy wszystkich Waszych sukcesów i osiągnięć. Przed Wami dwa miesiące wakacji, życzymy Wam udanego, ciekawego i aktywnego wypoczynku, czasu spędzonego ciekawie, ale także bezpiecznie.
Mamy nadzieję, że również wakacje będą inspiracją do dalszego rozwoju oraz nauki, wszak jak wiecie, uczymy się nie tylko w szkole.

Podczas podsumowania roku szkolnego uczniowie otrzymali zaświadczenia ukończenia róznych kursów i szkoleń realizowanych w ramach projektu pn.  ,, Nowoczesna szkoła zawodowa gwarancją sukcesu na rynku pracy" .

Uczestnikami projektu jest 56 uczniów klas II i III technikum, oraz IIIS zasadniczej szkoły zawodowej.

Cała grupa uczestniczyła w szkoleniu ,,Coaching kariery dla uczniów".

Uczniowie klasy IIIS ukończyli  szkolenie  ,,Klimatyzacja w pojazdach samochodowych".

Uczniowie klasy IITż - ukończyli  - kurs carvingu; profesjonalny barista, a także realizują kurs prawa jazdy kat B.

W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w zajęciach dodatkowych.