Zegar

Losowe zdjęcie

Kalendarz

<< Sierpień 2020 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

W drogę już nadszedł czas

W drogę już nadszedł czas

W pięknej wiosennej aurze 26 kwietnia, dnia pełnego zieleni i promiennego słońca  spotkaliśmy się z absolwentami naszej szkoły- Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu. Wszystko za sprawą klas trzecich Technikum, którzy wspólnie z wychowawcami p. Anną Krakowską i Karoliną Czapla- Łuźniak zorganizowali uroczyste pożegnanie.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Beata Malinowska, witając tegorocznych absolwentów, rodziców, gościi nauczycieli. Piękne słowa wiersza ”Ciesz się zarówno swymi osiągnięciami jak i planami  „ rozbudziły nadzieje młodzieży na „lepsze jutro” . Przeżywaliśmy wszyscy bo tak trudno się rozstać, a minęło przecież kilka lat wspólnej pracy i nauki. Absolwenci podziękowali nauczycielom i wychowawcom za ich pracę i trud włożony w wychowanie, pięknymi słowami piosenki              i czerwonymi różami.

Koledzy z klas kończących szkołę przekazali sztandar szkoły swoim młodszym następcom, którzy będą godnie reprezentować nasza szkołę. Trudy i zmagania dla pilnych i wytrwałych zostały docenione. Pojawiły się piękne dyplomy, wyróżnienia i nagrody. Uśmiech na twarzach nagradzanych i najlepsze życzenia od pani dyrektor.

Niespodzianką, która może pomóc w odpowiedzi „co cię czeka na maturze” była piękna, czarnooka cyganka. Wywróżyła strzelcowi dobrą ocenę bo „ten to potrafi ustrzelić to co najlepsze”. Cyganka zachęcała do wróżby słowami „połóż pieniążek kochany, a cyganka prawdę ci powie”. Najlepiej przygotowana była pani dyrektor, o czym świadczy wróżba awansu, popularności i wytrwałej pracy z młodzieżą, a pieniążek wylądował na ogromniastej dłoni cyganki.

Słowa ślubowania wypowiadane przez absolwentów dały dowód dojrzałości swoich decyzji życiowychi odpowiedzialności za dobre imię szkoły, przyznali, że chętnie będą wracać do chwili spędzonych w szkole.

Wygenerowano w sekund: 0.04
13,179,310 unikalne wizyty