Zegar

Losowe zdjęcie

Kalendarz

<< Październik 2020 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Brak wydarzeń.

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Dzień Edukacji Narodowej - ślubowanie klas pierwszych

Dzień Edukacji Narodowej - ślubowanie klas pierwszych

,,Życie to czas, który został nam podarowany i w którym każdy z nas staje wobec wyzwania, jakie niesie samo życie: to wezwanie polegające na znalezieniu swojego celu, przeznaczenia i na walce o nie " - Jan Paweł II


Takimi słowami witaliśmy w progach naszej szkoły pierwszoklasistów, którzy ślubując uroczyście deklarowali przestrzegać zasad koleżeńskiego współżycia ,

dbać o honor szkoły, godnie ją reprezentować i szanować jej dobre tradycje.

Pani dyrektor Beata Malinowska gratulowała uczniom wyboru tej właśnie szkoły i życzyła uczniom samych sukcesów oraz realizacji wyznaczonych przez siebie celów.

 

Po uroczystości ślubowania nadszedł czas na życzenia dla naszych kochanych nauczycieli, bo jak wiemy 14 października to ich święto - Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu nie zabrakło zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Zbigniew Jakubas - Urzędujący Członek Zarządu Powiatu, ksiądz Marian Fatyga - proboszcz Parafii Świetego Jana Chrzciciela w Sklbmierzu, były dyrektor naszej szkoły pan Tadeusz Kowalczyk oraz nauczyciele emeryci i rodzice.

Uczniowie dziękowali nauczycielom za trud i wysiłek wkładany w wychowanie i nauczanie. Gorące życzenia wyrażali słowami piosenek. Adresatem serdeczności i podziękowań byli szczególnie : ksiądz proboszcz Marian Fatyga oraz nasza pani dyrektor Beata Malinowska, którzy wspólnie świętowali swój Jubileusz 10- lecia pracy w Skalbmierzu. Pani dyrektor i ksiądz przyjęli życzenia dalszych sukcesów w pracy, a szczególnie - ,, realizacji planów i marzeń,nawet tych najtrudniejszych. Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany. Szczęścia – dzięki, któremu te zamierzenia będą realne".

 

Więcej zdjęć w galerii

Wygenerowano w sekund: 0.05
14,934,065 unikalne wizyty