<< Grudzieñ 2018 >>

Spotkanie integracjne

Klasy pierwsze wraz z caÅ‚Ä… spoÅ‚ecznoÅ›ciÄ… szkolnÄ… spotkaÅ‚y siÄ™ 14 wrzeÅ›nia 2017r. na integracyjnym ognisku. Przygotowaniami zajÄ™li siÄ™ uczniowie klas starszych , którzy to rozpalili pokaźne ognisko i zadbali o kijki do upieczenia kieÅ‚baski. Aby nikt gÅ‚odny nie byÅ‚ zadbano o wspomagajÄ…cy  grill na , którym pieczono przepyszne kieÅ‚baski. Dodatkowo koleżanki i koledzy  z technikum żywienia i usÅ‚ug gastronomicznych  usmażyli przepyszne frytki. Wszyscy czuwali nad ziemniakami (prezent od pani Patrycji GorgoÅ„), które piekÅ‚y siÄ™ w powstaÅ‚ym żarze - Å›wietnie siÄ™ udaÅ‚y!

Przy ogniu odbyÅ‚y liczne konkursy, których treść Å‚Ä…czyÅ‚a siÄ™ z wiedza na temat szkoÅ‚y. Potem byÅ‚y zmagania wokalne, taneczne i w koÅ„cu przeciÄ…ganie liny . Zabawa byÅ‚a przednia. ByÅ‚o miÅ‚o i gÅ‚oÅ›no, sÅ‚ychać byÅ‚o żarty i Å›miechy. Niektóre rozbawione miny udaÅ‚o siÄ™ uwiecznić na fotografii , co możecie zobaczyć na zaÅ‚Ä…czonych zdjÄ™ciach. StaraliÅ›my siÄ™ wszystkich wciÄ…gnąć do zabawy, aby czas  mijaÅ‚ szybko i przyjemnie. ByÅ‚a okazja do lepszego poznania koleżanek i kolegów z caÅ‚ej szkoÅ‚y. Wszyscy bawili siÄ™ znakomicie, a pogoda byÅ‚a jak na zamówienie. Mamy nadziejÄ™, że kolejne ognisko już wkrótce…!!!

SamorzÄ…d Uczniowski