<< Styczeń 2019 >>

Spotkanie integracjne

Klasy pierwsze wraz z całą społecznością szkolną spotkały się 14 września 2017r. na integracyjnym ognisku. Przygotowaniami zajęli się uczniowie klas starszych , którzy to rozpalili pokaźne ognisko i zadbali o kijki do upieczenia kiełbaski. Aby nikt głodny nie był zadbano o wspomagający  grill na , którym pieczono przepyszne kiełbaski. Dodatkowo koleżanki i koledzy  z technikum żywienia i usług gastronomicznych  usmażyli przepyszne frytki. Wszyscy czuwali nad ziemniakami (prezent od pani Patrycji Gorgoń), które piekły się w powstałym żarze - świetnie się udały!

Przy ogniu odbyły liczne konkursy, których treść łączyła się z wiedza na temat szkoły. Potem były zmagania wokalne, taneczne i w końcu przeciąganie liny . Zabawa była przednia. Było miło i głośno, słychać było żarty i śmiechy. Niektóre rozbawione miny udało się uwiecznić na fotografii , co możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach. Staraliśmy się wszystkich wciągnąć do zabawy, aby czas  mijał szybko i przyjemnie. Była okazja do lepszego poznania koleżanek i kolegów z całej szkoły. Wszyscy bawili się znakomicie, a pogoda była jak na zamówienie. Mamy nadzieję, że kolejne ognisko już wkrótce…!!!