<< Maj 2022 >>

Udział w obchodach 94 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Uczetniczyliśmy w ochodach 94 rocznicy odzyskania nieepodległości zarówno w szkole jak i w środowisku

Polska młodzież nie musi być XXL

Święto drzewa w Zespole Szkół Zawodowych

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o środowisko naturalne poprzez edukację ekologiczną.

Uczniowie „mechanika” biorą czynny udział w akcjach „Sprzątanie Świata”, organizują zbiórki odpadów, uczestniczą w olimpiadzie i konkursach wiedzy ekologicznej.

Dzień Papieski w ZSZ w Skalbmierzu

Tegoroczny Dzień Papieski w naszej szkole obchodziliśmy przygotowując wystawę plakatów do treści nauczania Jana Pawła II o rodzinie. Uczniowie w ramach zajęć religii przygotowali pomysły na plakat reprezentujący ich klasę. Następnie w głosowaniu wybrali projekty do realizacji.

Jesień poetycka z Andrzejem Gnarowskim

W dniu 18 września 2012r. młodzież skalbmierskiego ,,mechanika’’ gościła w swoim murach poetę Andrzeja Gnarowskiego, który przybył wraz z innymi artystami do naszego miasteczka na otwarcie XXII Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej.