<< Wrzesie 2020 >>

Pożegnanie klas maturalnych

Kolejny rocznik maturzystów pożegnał się z ZSZ. Uroczystość odbyła 27 kwietnia w sali gimnastycznej naszej szkoły. Przygotowali ją uczniowie i wychowawca klasy trzeciej technikum Tm/mr. Abiturienci klas czwartych Tm/s i Tmr wraz z wychowawczyniami p. Anna Krakowską, Karolina Czapla -Łuźniak, zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby wziąć udział w tej ważnej uroczystości.

Po powitaniu wszystkich zgromadzonych głos zabrała Dyrektor Szkoły, pani Beata Malinowska, która skierowała do absolwentów słowa Stefana Żeromskiego ,,Życie jest trudna lekcją, której nie można się nauczyć. Trzeba ją przeżyć” podkreślając iż szkoła przygotowała ich na tyle dobrze by umieli sobie radzić w dorosłym życiu. Życzyła maturzystom powodzenia na czekających ich egzaminach oraz prostych dróg życiowych, wielu planów i marzeń, dobrych pomysłów na ich realizację oraz wielu przyjaciół pomagających w ich spełnianiu. Pani dyrektor podziękowała gronu pedagogicznemu oraz wszystkim, których trud złożył się na dzisiejszy sukces w postaci kolejnych absolwentów Szkoły.

Nagrodami dla absolwentów za wysokie wyniki w nauce, wzorowe  zachowanie  wyróżnieni zostali: Jacek Ochendóżka, Roman Zbojak.