<< Wrzesie 2020 >>

ZIMOWY MOTYW MAŁEJ OJCZYZNY

REGULAMIN IV EDYCJI  KONKURSU MOJA ZIEMIA RODZINNA KONKURS FOTOGRAFICZNY I PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM ,,ZIMOWY MOTYW MAŁEJ OJCZYZNY".

Postanowienia ogólne:

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu .
  2. Patronat Honorowy obejmuje Starosta Powiatu Kazimierskiego.

Cele konkursu:

1. Uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno otaczającej nas przyrody w okresie zimy.
  2. Pobudzenie aktywności twórczej w dziedzinie fotografii i plastyki.

Zasady uczestnictwa: konkurs fotograficzny

1. Konkurs adresowany jest do uczniów gimnazjum, których pasją jest fotografia, przedmiotem fotografii powinny być krajobrazy Ponidzia, zabytki w zimowej scenerii lub inne sceny związane z okresem zimowym.
  2. Do konkursu każdy uczestnik może zgłosić 2-3 fotografie  o dowolnym formacie.
  3.  Zdjęcia utrwalone na fotografiach powinny być krótko  opisane.
  4. Zdjęcia  należy dostarczyć do ZSZ Skalbmierz  w zamkniętej kopercie , w której zawarte będą następujące dane: imię i nazwisko uczestnika,  adres szkoły, imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna.
  5. Z dostarczonych prac, zostaną wybrane przez jury najciekawsze zdjęcia.
  6.  Z zebranych zdjęć powstanie wystawa fotograficzna w ZSZ Skalbmierz.
  7. Przesłane zdjęcia i nie będą zwracane. Z chwilą nadesłania prace przechodzą na własność organizatorów.

Zasady uczestnictwa: konkurs plastyczny

1. Konkurs adresowany jest do uczniów gimnazjum, których pasją jest rysowanie, malowanie, przedmiotem rysunku powinny być krajobrazy Ponidzia, zabytki w zimowej scenerii lub inne sceny związane z okresem zimowym.

1. Do konkursu każdy uczestnik może zgłosić 1 pracę plastyczną  w formacie A – 3. Pracę należy podpisać imieniem i nazwiskiem  oraz opisać miejsce, które zostało narysowane.
  2. Pracę  należy dostarczyć do ZSZ Skalbmierz  w zamkniętej kopercie , w której zawarte będą następujące dane: imię i nazwisko uczestnika,  adres szkoły, imię  i nazwisko nauczyciela - opiekuna.
  3. Z dostarczonych prac, zostaną wybrane przez jury najciekawsze zdjęcia.
  4. 5.       Z zebranych zdjęć powstanie wystawa plastyczna w ZSZ Skalbmierz.
  5. 6.      Przesłane prace  nie będą zwracane. Z chwilą nadesłania prace przechodzą na własność organizatorów.

Terminy:

1. Termin nadesłania  prac upływa 17 marca 2014 roku.
  2. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi  28 marca 2014 roku, o czym każdy z uczestników zostanie powiadomiony.

Nagrody:

1. Prace oceni  jury powołane przez organizatorów.
  2. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom.
  3. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

GORĄCO ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO FOTOGRAFOWANIA I MALOWANIA ZIMY.
      Wszelkich  informacji udziela organizator:

Zespół Szkół Zawodowych

ul. Kanonijska 7