<< Lipiec 2020 >>

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie i Rodzice
Szanowni Nauczyciele

Rok szkolny 2019/2020 dobiegÅ‚ koÅ„ca. ByÅ‚ to trudny rok, zwÅ‚aszcza drugi semestr, gdy od 12 marca zostaÅ‚y zawieszone zajÄ™cia dydaktyczno -wychowawcze w szkole  ze wzglÄ™du na panujÄ…ca pandemiÄ™ COVID -19.

Rok szkolny i zdalne nauczanie koÅ„czymy również zdalnie.

Bardzo dziÄ™kujÄ™ wszystkim za wzajemnÄ… wyrozumiaÅ‚ość i uczniów dla nauczycieli, i nauczycieli dla uczniów.

Nauczycielom dziÄ™kujÄ™ za kreatywność i elastyczne podejÅ›cie do nowych warunków pracy zdalnej.

Rodzicom dziękuję za wszystkie cenne uwagi dotyczące organizacji procesu nauczania zdalnego i motywacje uczniow do aktywnosci.

Wychowawcom dziÄ™kujÄ™ za olbrzymi wkÅ‚ad pracy w realizacje obowiÄ…zków wychowawczych, zwÅ‚aszcza warunkach pracy zdalnej.

DziÄ™kujÄ™ uczniom, że mimo różnych problemów - z dostÄ™pem do sprzÄ™tu, problemów technicznych poradzili sobie z trudnoÅ›ciami.

DziÄ™kujÄ™ również za prace na rzecz szkoÅ‚y w caÅ‚ym roku szkolnym - za organizacjÄ™ akcji charytatywnych, reprezentowaniu szkoÅ‚y na zewnÄ…trz w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.

GratulujÄ™  wszystkim Absolwentom Branżowej SzkoÅ‚y I Stopnia  - klasie IIIB  ukoÅ„czenia szkoÅ‚y i życzÄ™ powodzenia na egzaminach zawodowych praktycznych oraz pomyÅ›lnoÅ›ci w dorosÅ‚ym życiu i wymarzonej pracy.

Wszystkim życzÄ™ dużo zdrowia i dobrego wypoczynku  po tym nieÅ‚atwym roku szkolnym, pozytywnej energii i  bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrzeÅ›niu!!!!

Anna Kruk