<< Listopad 2020 >>

Drodzy Absolwenci Technikum w Zespole Szkół Zawodowych

Drodzy Absolwenci Technikum  ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Zawodowych w Skalbmierzu

Ze wzglÄ™dów zdrowotnych nie mogliÅ›my dziÅ› spotkać siÄ™ na uroczystoÅ›ci pożegnania klasy czwartej przez spoÅ‚eczność szkolnÄ….
Więc tą drogą, elektronicznie, chciałam podziękować Wam za te cztery lata.
DziÄ™kujÄ™ za pracÄ™, wysiÅ‚ek, za Wasze koncepcje i pomysÅ‚y. Za akcje, apele, wystÄ™py, za reprezentowanie naszej szkoÅ‚y na zewnÄ…trz, za praktyki, wyjazd do Grecji.  Za zwykÅ‚Ä… aktywność na lekcji, godziny nauki, przygotowywania siÄ™ do zajęć.
Dziękuję za Wasze postawy, koleżeństwo wobec siebie, pomoc wzajemną.
DziÄ™kujÄ™ również Gronu Pedagogicznemu za trud jaki wÅ‚ożyli w WaszÄ… edukacjÄ™, za motywowanie Was do zdobywania wiedzy i umiejÄ™tnoÅ›ci, za przygotowanie Was do egzaminów zawodowych i do egzaminu maturalnego.
DziÄ™kujÄ™ szczególnie Wychowawczyni - Pani Gabrieli Skowron, za prowadzenie i wspieranie Was, za troskÄ™ wychowawczÄ….

Miałam wielką przyjemność towarzyszyć Wam przez pierwsze dwa lata pobytu w naszej szkole jako Wasza wychowawczni, dlatego na zawsze pozostaniecie bliscy mojemy sercu.

GratulujÄ™ Wam wyników i ukoÅ„czenia szkoÅ‚y.

„  Å»yczÄ™  Wam wszystkiego, ile potrzeba (...).

Tyle słońca, ile potrzeba, żeby rozjaśniało Wam dni.

Tyle deszczu, ile potrzeba,

żebyście docenili słońce.

Tyle radoÅ›ci, ile potrzeba  na wzmocnienie duszy ,

ale też tyle smutku, ile potrzeba,

byście potrafili docenić drobne przyjemności w życiu.

I tyle  spotkaÅ„, ile potrzeba, żebyÅ›cie przywykli do pożegnaÅ„."

Sofia Lundberg

Pamiętajcie o tym przesłaniu, kiedy, już dorośli, myślami sięgniecie w przeszłość i wspomnicie młodzieńcze lata spędzone w ,,Sorbonie''

Å»yczÄ™ Wam zrealizowania Waszych planów. Czy to bÄ™dzie dalsza nauka czy praca - niech Wam siÄ™ dobrze wiedzie!
Å»yczÄ™ opieki Bożej i dużo szczęścia na czas egzaminów i dalszych życiowych przedsiÄ™wzięć !

Wszystkiego dobrego!!!

Anna Kruk