Zegar

Losowe zdjęcie

Kalendarz

<< Styczeń 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Brak wydarzeń.

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Sport i ekologia

Sport i ekologia

Z roku na rok nasza szkoła bierze czynny udział w akcji sadzenia drzew  pt.„Święto Drzewa” inicjowane przez Ogólnopolską Organizacje Ekologiczną „Klub Gaja. Dzięki działaniu nauczycieli pana Krzysztofa Grądka i pani Karoliny Czapli- Łuźniak oraz chęci i zaangażowaniu  naszych uczniów jesteśmy bogatsi o kolejne 100 drzew.

Tym razem akcja miała miejsce dnia 23 października na stadionie LKS Victoria Skalbmierz. Do wspólnego sadzenia drzew przedstawiciele klas Is i IV t mr  zaprosili młodszych kolegów z Publicznego Gimnazjum w Skalbmierzu grających w klubie LKS Victoria Skalbmierz.

Wszyscy ostro zabrali się do wspólnej pracy. W szybkim tempie, przy słonecznej pogodzie i miłej atmosferze niemal jak grzyby po deszczu wyrosła aleja drzew .

Nasza pani dyrektor Beata Malinowska poszła w tym roku na całość, nie tylko szpilką przydeptywała ale samym szpadlem pracowała.

Po wielkim sadzeniu został rozegrany mecz towarzyski, bo sport i ekologia idą w parze w naszej szkole. Wszyscy uczniowie przecież dobrze wiedzą ze samo zdrowe to tylko ruch na świeżym i czystym  powietrzu.

Uwieńczeniem wysiłku, trudu i sportowej walki była kiełbaska z grilla ufundowanego przez Zarząd LKS „Victoria”.

To jeszcze nie koniec…… Pozostałe drzewka zostały posadzone na skarpie należącej do obiektu naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu w Pińczowie, które co roku nas zaopatruje w sadzonki. Mamy nadzieje ze liczba sadzonych drzew będzie stale rosła, a więc do zobaczenia za rok…………

 

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.11
6,593,526 unikalne wizyty