Zegar

Losowe zdjęcie

Kalendarz

<< Sierpień 2020 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Sport i ekologia

Sport i ekologia

Z roku na rok nasza szkoła bierze czynny udział w akcji sadzenia drzew  pt.„Święto Drzewa” inicjowane przez Ogólnopolską Organizacje Ekologiczną „Klub Gaja. Dzięki działaniu nauczycieli pana Krzysztofa Grądka i pani Karoliny Czapli- Łuźniak oraz chęci i zaangażowaniu  naszych uczniów jesteśmy bogatsi o kolejne 100 drzew.

Tym razem akcja miała miejsce dnia 23 października na stadionie LKS Victoria Skalbmierz. Do wspólnego sadzenia drzew przedstawiciele klas Is i IV t mr  zaprosili młodszych kolegów z Publicznego Gimnazjum w Skalbmierzu grających w klubie LKS Victoria Skalbmierz.

Wszyscy ostro zabrali się do wspólnej pracy. W szybkim tempie, przy słonecznej pogodzie i miłej atmosferze niemal jak grzyby po deszczu wyrosła aleja drzew .

Nasza pani dyrektor Beata Malinowska poszła w tym roku na całość, nie tylko szpilką przydeptywała ale samym szpadlem pracowała.

Po wielkim sadzeniu został rozegrany mecz towarzyski, bo sport i ekologia idą w parze w naszej szkole. Wszyscy uczniowie przecież dobrze wiedzą ze samo zdrowe to tylko ruch na świeżym i czystym  powietrzu.

Uwieńczeniem wysiłku, trudu i sportowej walki była kiełbaska z grilla ufundowanego przez Zarząd LKS „Victoria”.

To jeszcze nie koniec…… Pozostałe drzewka zostały posadzone na skarpie należącej do obiektu naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu w Pińczowie, które co roku nas zaopatruje w sadzonki. Mamy nadzieje ze liczba sadzonych drzew będzie stale rosła, a więc do zobaczenia za rok…………

 

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.09
13,235,281 unikalne wizyty