<< Styczeñ 2020 >>

Studniówka 2020

"DziÅ› bÄ…dź wesóÅ‚, dziÅ› użyj biesiady,

O przyszÅ‚ym dniu niechaj próżnej rady.

Już to dawno Bóg obmyÅ›liÅ‚ w niebie,

A której radzie nie przypuszczÄ… Ciebie ".

Tymi sÅ‚owami maturzyÅ›ci klasy IV technikum w Zespole SzkóÅ‚ Zawodowych w Skalbmierzu, Katarzyna Florkiewicz, Kamil Nowak oraz Arkadiusz Walczak, powitali zaproszonych goÅ›ci na balu studniówkowym, 18 stycznia w lokalu „Patrycja”.

Swoją obecnością tegoroczny bal uświetnili: Pan Jerzy Bojanowicz- Przewodniczący Rady Powiatu Kazimierskiego, Pan Marek Juszczyk- Burmistrz Miasta i Gminy Skalbmierz oraz Proboszcz Parafii św. Jana Chrzciciela w Skalbmierzu- Marian Fatyga.

Bal maturzystów zainaugurowaÅ‚a wicedyrektor szkoÅ‚y- Pani Anna Kruk, witajÄ…c wszystkich goÅ›ci oraz życzÄ…c uczniom powodzenia na egzaminie maturalnym i w dalszym dorosÅ‚ym życiu. Zgodnie z tradycjÄ…, pani wicedyrektor Anna Kruk wraz z wychowawczyniÄ… paniÄ… GabrielÄ… Skowron, przedstawicielem rodziców paniÄ… MonikÄ… PaweÅ‚ek oraz przewodniczÄ…cÄ… klasy KamilÄ… Koczur rozpoczęły studniówkÄ™ poprzez uroczyste przeciÄ™cie wstÄ™gi.

Bal studniówkowy rozpoczÄ™to staropolskim taÅ„cem – polonezem, perfekcyjnie wykonanym przez uczniów.

Ze strony rodziców ciepÅ‚e sÅ‚owa i podziÄ™kowania skierowaÅ‚a pani Monika PaweÅ‚ek.

ByÅ‚y również życzenia dobrej zabawy oraz powodzenia na maturze ze strony zaproszonych goÅ›ci.

NastÄ™pnie uczniowie podziÄ™kowali dyrekcji, nauczycielom i wychowawczyni za lata wspólnej pracy, za sukcesy i chwile radoÅ›ci, wrÄ™czajÄ…c im kwiaty.

Dla wszystkich uczestników balu rodzice przygotowali sÅ‚odkÄ… niespodziankÄ™ w postaci ogromnego tortu.

Na zakończenie części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni do tańca; poprzedzonego walczykiem z kadrą nauczycielską.

Po części oficjalnej uczniowie  „Sorbony” przedstawili pokaz taneczny „ na wesoÅ‚o”, który do Å‚ez rozbawiÅ‚ zaproszonych goÅ›ci.

Zabawa trwaÅ‚a do biaÅ‚ego rana a parkiet nie pustoszaÅ‚ ani na chwilÄ™. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że nie wiedzieli, iż takie pokÅ‚ady energii w nich drzemiÄ… i jakimi wybitnymi tancerzami sÄ…, aż do balu studniówkowego!!!