<< Listopad 2020 >>

Åšlubowanie klas pierwszych 2013r.

DzieÅ„ 25 wrzeÅ›nia byÅ‚ dniem szczególnym dla caÅ‚ej spoÅ‚ecznoÅ›ci ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Zawodowych w Skalbmierzu z dwóch ważnych powodów: Å›lubowania klas pierwszych oraz otwarcia klasopracowni ufundowanej i wyposażonej przez firmy HERZ i KERMI. SwojÄ… obecnoÅ›ciÄ… zaszczycili nas zaproszeni goÅ›cie w osobach: pani Tamara Telusiewicz – Wojsznis – Dyrektor ZarzÄ…dzajÄ…cy na teren Polski firmy HERZ, pan Marek Ostrowski – dyrektor techniczny firmy HERZ, pan Maciej Kopta – doradca techniczny firmy KERMI systemy grzewcze oraz rodzice uczniów klas pierwszych.

Uczniowie Å›lubowali m.in. być uczciwym i zdyscyplinowanym, zachowywać postawÄ™ godnÄ… obywatela RP, szanować mienie szkolne jako owoc wspólnej pracy.

Pani dyrektor Beata Malinowska powiedziaÅ‚a, że cieszy siÄ™, że tak liczna grupa mÅ‚odych ludzi zdecydowaÅ‚a siÄ™ kontynuować naukÄ™ w tej szkole i zapewniÅ‚a, że w każdej sytuacji uczniowie mogÄ… liczyć na jej wsparcie.

Z kolei pani prezes firmy HERZ pogratulowaÅ‚a uczniom trafnego wyboru szkoÅ‚y o przyszÅ‚oÅ›ciowych kierunkach ksztaÅ‚cenia i zadeklarowaÅ‚a dalszÄ… wspóÅ‚pracÄ™ z naszÄ… placówkÄ….

Aby w peÅ‚ni móc nazwać siÄ™ uczniami ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Zawodowych w Skalbmierzu mÅ‚odzież z klas pierwszych przygotowaÅ‚a część artystycznÄ…, a uczniowie klas czwartych zadedykowali mÅ‚odszym kolegom sentencje motywujÄ…ce do dalszej pracy. Z przymrużeniem oka podali również przepis na idealnego ucznia w „mechaniku”.

Zgodnie z tradycjÄ… uczniowie klas pierwszych posadzili pamiÄ…tkowe drzewka, które majÄ… przypominać im o tym, że sÄ… uczniami tej szkoÅ‚y. NastÄ™pnie dokonano symbolicznego przeciÄ™cia wstÄ™gi do nowo otwartej sali dydaktycznej ufundowanej i wyposażonej przez firmy HERZ i KERMI.

Serdecznie dziÄ™kujemy naszym partnerom za dotychczasowÄ… wspóÅ‚pracÄ™ z szkoÅ‚Ä…, a uczniom klas pierwszych życzymy wytrwaÅ‚oÅ›ci w drodze do sukcesu.