Nawigacja
Zegar
Losowe zdjêcie
Kalendarz
Po | Wt | ¶r | Cz | Pi | So | Ni |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
Brak wydarzeñ.
Logowanie
Relacja z XVI biegu przełajowego
W dniu 4 czerwca 2019r. wokóÅ‚ Zalewu Skalbmierskiego odbyÅ‚ siÄ™ już po raz XVI bieg przeÅ‚ajowy im. StanisÅ‚awa ze Skalbmierza o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skalbmierz, Dyrektora ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Zawodowych w Skalbmierzu oraz KsiÄ™dza Proboszcza Parafii Skalbmierz
116 - dziewczÄ…t i chÅ‚opców ze szkóÅ‚ podstawowych i gimnazjum wzięło udziaÅ‚ w tegorocznym biegu.
Organizatorami zawodów sportowych byli Burmistrz Miasta i Gminy Skalbmierz p. Marek Juszczyk, Dyrektor ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Zawodowych w Skalbmierzu p. Beata Malinowska, KsiÄ…dz Proboszcz Marian Fatyga
Biegi odbyÅ‚y siÄ™ w trzech kategoriach, na dystansach dostosowanych do wieku uczestników.
Oto wyniki:
I kategoria – szkoÅ‚y podstawowe klasy IV-VI
– chÅ‚opcy:
- Piotr KÄ…dziela – szkoÅ‚a podstawowa Skalbmierz
- Paweł Kądziela - szkoła podstawowa Skalbmierz
- Bartosz Sorkowicz - szkoła podstawowa Skalbmierz
- Daniel Frączek - szkoła podstawowa Skalbmierz
- Wojciech Czarny - szkoła podstawowa Czarnocin
- dziewczęta:
- Anna Galbas - szkoła podstawowa Topola
- Anna Zbojak - szkoła podstawowa Cieszkowy
- Wiktoria Szlęk - szkoła podstawowa Czarnocin
- Paula Zbojak - szkoła podstawowa Czarnocin
- Oliwia Sambór - szkoÅ‚a podstawowa Czarnocin
II kategoria – szkoÅ‚y podstawowe klasy VII-VIII
- chłopcy
- BartÅ‚omiej Brociek – szkoÅ‚a podstawowa Skalbmierz
- Bartłomiej Cetnarski szkoła podstawowa Cieszkowy
- Daniel PaweÅ‚ek – szkoÅ‚a podstawowa Skalbmierz
- Marcel Mucha – szkoÅ‚a podstawowa Czarnocin
- Kacper Przeniosło - szkoła podstawowa Cieszkowy
- dziewczęta
- Wiktoria Åšwiat – szkoÅ‚a podstawowa Cieszkowy
- Milena Galus – szkoÅ‚a podstawowa Skalbmierz
- Natalia StÄ™pieÅ„ – szkoÅ‚a podstawowa Skalbmierz
- Wiktoria Tytka –szkoÅ‚a podstawowa Czarnocin
- Weronika Kular – szkoÅ‚a podstawowa Cieszkowy
III kategoria – szkoÅ‚y gimnazjalne i ponadgimnazjalne
- chłopcy
- Mateusz Witkowski – ZSZ Odonów
- Jakub BanaÅ› – gimnazjum Skalbmierz
- Grzegorz Janczyk – ZSZ Skalbmierz
- Marek Ziomkowski - ZSZ Skalbmierz
- Oskar Banasik ZSZ Skalbmierz
-dziewczęta
- Żaneta Seweryn - gimnazjum Cieszkowy
- Kamila Porada - ZSZ Odonów
- Julia Sufranowicz – gimnazjum Cieszkowy
- Karolina KuliÅ› - gimnazjum Cieszkowy
- Sandra Futrzyńska - gimnazjum Cieszkowy
Na zakoÅ„czenie zawodów zwyciÄ™zców oraz wszystkich uczestników sÅ‚odkoÅ›ciami obsypaÅ‚ KsiÄ…dz Proboszcz Marian Fatyga.
Za przygotowanie zawodów odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego Jacek Tora i PaweÅ‚ Gala.
Sporządził Paweł Gala