Zegar

Losowe zdjęcie

Kalendarz

<< Sierpień 2020 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Relacja z XVI biegu przełajowego

Relacja z XVI biegu przełajowego

W dniu 4 czerwca 2019r. wokół Zalewu Skalbmierskiego odbył się już po raz XVI bieg przełajowy im. Stanisława ze Skalbmierza o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skalbmierz, Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu oraz Księdza Proboszcza Parafii Skalbmierz

 

116  - dziewcząt i chłopców  ze szkół podstawowych i gimnazjum wzięło udział w tegorocznym biegu.

 

Organizatorami  zawodów sportowych byli  Burmistrz Miasta i Gminy Skalbmierz p. Marek Juszczyk, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu p. Beata Malinowska, Ksiądz Proboszcz Marian Fatyga

 

Biegi odbyły się w trzech  kategoriach, na dystansach dostosowanych do wieku uczestników.

Oto wyniki:

 

I  kategoria – szkoły podstawowe klasy IV-VI

 – chłopcy:

  1. Piotr Kądziela – szkoła podstawowa Skalbmierz
  2. Paweł Kądziela  - szkoła podstawowa Skalbmierz
  3. Bartosz Sorkowicz - szkoła podstawowa Skalbmierz
  4. Daniel Frączek - szkoła podstawowa Skalbmierz
  5. Wojciech Czarny - szkoła podstawowa Czarnocin

- dziewczęta:

  1. Anna Galbas - szkoła podstawowa Topola
  2. Anna Zbojak - szkoła podstawowa Cieszkowy
  3. Wiktoria Szlęk - szkoła podstawowa Czarnocin
  4. Paula Zbojak - szkoła podstawowa Czarnocin
  5. Oliwia Sambór - szkoła podstawowa Czarnocin

II  kategoria – szkoły podstawowe klasy VII-VIII

- chłopcy

  1. Bartłomiej Brociek – szkoła podstawowa  Skalbmierz
  2. Bartłomiej Cetnarski szkoła podstawowa Cieszkowy
  3. Daniel Pawełek – szkoła podstawowa Skalbmierz
  4. Marcel Mucha – szkoła podstawowa Czarnocin
  5. Kacper Przeniosło  - szkoła podstawowa Cieszkowy

- dziewczęta

  1. Wiktoria Świat – szkoła podstawowa Cieszkowy
  2. Milena Galus – szkoła podstawowa Skalbmierz
  3. Natalia Stępień – szkoła podstawowa Skalbmierz
  4. Wiktoria Tytka –szkoła podstawowa Czarnocin
  5. Weronika Kular – szkoła podstawowa Cieszkowy

III  kategoria – szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne

 - chłopcy

  1. Mateusz Witkowski – ZSZ Odonów
  2. Jakub Banaś – gimnazjum Skalbmierz
  3. Grzegorz Janczyk – ZSZ Skalbmierz
  4. Marek Ziomkowski  - ZSZ Skalbmierz
  5. Oskar Banasik ZSZ Skalbmierz

-dziewczęta

  1. Żaneta Seweryn -  gimnazjum Cieszkowy
  2. Kamila Porada -  ZSZ Odonów
  3. Julia Sufranowicz – gimnazjum Cieszkowy
  4. Karolina Kuliś  - gimnazjum Cieszkowy
  5. Sandra Futrzyńska  - gimnazjum Cieszkowy

 

 

Na zakończenie zawodów  zwycięzców oraz wszystkich uczestników słodkościami obsypał Ksiądz Proboszcz Marian Fatyga.

 

 

Za przygotowanie zawodów odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego Jacek Tora i Paweł Gala.

Sporządził Paweł Gala

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.06
13,140,334 unikalne wizyty