<< Luty 2019 >>

Ruszamy na wakacje zdrowo i bezpiecznie!

Nadchodzi czas upragnionych i długo wyczekiwanych wakacji.

Dla  zwiększenia poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu dnia 20 czerwca w naszej szkole p. K. Czapla- Łuźniak zorganizowała akcję pt” Bezpieczne wakacje 2013 ”.

Uczniowie klas pierwszych i trzecich mieli możliwość wysłuchania cennych rad i wskazówek od funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej. Zaproszony gość zwrócił szczególną uwagę na bezpieczeństwo  podczas letniego wypoczynku a dla „zapominalskich” zostały przypomniane przepisy i paragrafy.
Uczniowie zostali zapoznani z prezentacją multimedialna pt.”Przeżyj zdrowo i bezpiecznie swoje wakacje” udostępnionej przez Wojewódzką Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Kielcach.

Na koniec coś od kolegów dla kolegów……..

Uczniowie z koła profilaktycznego zaprojektowali poradnik wakacyjny w formie ulotek, który zawiera cenne informacje jak ruszyć na wakacje z trzeźwą głową i dobrym humorem.

Zapraszamy do lektury i życzymy  wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

Koło profilaktyczne