<< Wrzesieñ 2020 >>

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

ZakoÅ„czenie Roku Szkolnego to czas podsumowaÅ„ wspólnej pracy uczniów, nauczycieli oraz rodziców.
To radość ze wspólnego uczenia siÄ™ uczniów i nauczycieli, realizacji udanych projektów, ciekawych dziaÅ‚aÅ„, konkursów, zawodów sportowych, festynów oraz spotkaÅ„ integracyjnych. To, co dzieje siÄ™ w naszej szkole każdego dnia, jest naszÄ… najlepszÄ… wizytówkÄ….

Drodzy Uczniowie,

gratulujemy wszystkich Waszych sukcesów i osiÄ…gnięć. Przed Wami dwa miesiÄ…ce wakacji, życzymy Wam udanego, ciekawego i aktywnego wypoczynku, czasu spÄ™dzonego ciekawie, ale także bezpiecznie.
Mamy nadziejÄ™, że również wakacje bÄ™dÄ… inspiracjÄ… do dalszego rozwoju oraz nauki, wszak jak wiecie, uczymy siÄ™ nie tylko w szkole.

Podczas podsumowania roku szkolnego uczniowie otrzymali zaÅ›wiadczenia ukoÅ„czenia róznych kursów i szkoleÅ„ realizowanych w ramach projektu pn.  ,, Nowoczesna szkoÅ‚a zawodowa gwarancjÄ… sukcesu na rynku pracy" .

Uczestnikami projektu jest 56 uczniów klas II i III technikum, oraz IIIS zasadniczej szkoÅ‚y zawodowej.

CaÅ‚a grupa uczestniczyÅ‚a w szkoleniu ,,Coaching kariery dla uczniów".

Uczniowie klasy IIIS ukoÅ„czyli  szkolenie  ,,Klimatyzacja w pojazdach samochodowych".

Uczniowie klasy IITż - ukoÅ„czyli  - kurs carvingu; profesjonalny barista, a także realizujÄ… kurs prawa jazdy kat B.

W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w zajęciach dodatkowych.