<< Luty 2019 >>

26 FINAŁ WOŚP

My też zagraliśmy z rekordem!!! LaughingLaughing
Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu nie zawiódł. Jak co roku nasi uczniowie kwestowali na ulicach miasta dla WOŚP. Zbierając na szczytny cel, po raz kolejny wykazali się odwagą, bezinteresownością i dobrą wolą.
Chętnych do udziału w 26 finale Orkiestry było bardzo dużo, pierwszych dziesięć osób zostało zgłoszonych do sztabu w Skalbmierzu. Szczęśliwcy to: Ilona Karasińska, Ewelina Łach, Adam Luty, Patrycja Kilian, Monika Wójcik, Katarzyna Woźniak, Michał Włosowicz, Rafał Kowalski, Krzysztof Zbojak, Adam Koruba. W akcji pomagali także siostry Magdalena i Natalia Miarka oraz Marcin Kopeć. Mimo mroźnej pogody, zebrano aż 4.338,20 złotych – to prawie dwukrotność kwoty z ubiegłego roku.
„Jesteśmy dumni z takiego wyniku”. ,,Na nas zawsze można liczyć” - mówią wolontariusze i już deklarują swój udział w następnym finale.
W godzinach popołudniowych na scenie skalbmierskiego Domu Strażaka młodzież ZSZ też miała swoje pięć minut. Uczniowie wykonali kilka utworów instrumentalnych na saksofonie, akordeonie i tenorze - nie przeszkodził im nawet " chwilowy" brak prądu. Dziewczęta z klasy drugiej technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowały słodkości, którymi przy światłach latarek ze smartfonów częstowały artystów i publiczność.
Niech entuzjazm i dobre serce naszych wolontariuszy pobudza innych do wielu działań charytatywnych.

Więcej zdjęć w galerii