<< Kwiecieñ 2019 >>

Dzień Edukacji Narodowej - ślubowanie klas pierwszych

,,Å»ycie to czas, który zostaÅ‚ nam podarowany i w którym każdy z nas staje wobec wyzwania, jakie niesie samo życie: to wezwanie polegajÄ…ce na znalezieniu swojego celu, przeznaczenia i na walce o nie " - Jan PaweÅ‚ II

Takimi sÅ‚owami witaliÅ›my w progach naszej szkoÅ‚y pierwszoklasistów, którzy Å›lubujÄ…c uroczyÅ›cie deklarowali przestrzegać zasad koleżeÅ„skiego współżycia ,

dbać o honor szkoły, godnie ją reprezentować i szanować jej dobre tradycje.

Pani dyrektor Beata Malinowska gratulowaÅ‚a uczniom wyboru tej wÅ‚aÅ›nie szkoÅ‚y i życzyÅ‚a uczniom samych sukcesów oraz realizacji wyznaczonych przez siebie celów.

Po uroczystoÅ›ci Å›lubowania nadszedÅ‚ czas na życzenia dla naszych kochanych nauczycieli, bo jak wiemy 14 października to ich Å›wiÄ™to - DzieÅ„ Edukacji Narodowej. W tym dniu nie zabrakÅ‚o zaproszonych goÅ›ci. SwojÄ… obecnoÅ›ciÄ… zaszczyciÅ‚ nas pan Zbigniew Jakubas - UrzÄ™dujÄ…cy CzÅ‚onek ZarzÄ…du Powiatu, ksiÄ…dz Marian Fatyga - proboszcz Parafii Åšwietego Jana Chrzciciela w Sklbmierzu, byÅ‚y dyrektor naszej szkoÅ‚y pan Tadeusz Kowalczyk oraz nauczyciele emeryci i rodzice.

Uczniowie dziÄ™kowali nauczycielom za trud i wysiÅ‚ek wkÅ‚adany w wychowanie i nauczanie. GorÄ…ce życzenia wyrażali sÅ‚owami piosenek. Adresatem serdecznoÅ›ci i podziÄ™kowaÅ„ byli szczególnie : ksiÄ…dz proboszcz Marian Fatyga oraz nasza pani dyrektor Beata Malinowska, którzy wspólnie Å›wiÄ™towali swój Jubileusz 10- lecia pracy w Skalbmierzu. Pani dyrektor i ksiÄ…dz przyjÄ™li życzenia dalszych sukcesów w pracy, a szczególnie - ,, realizacji planów i marzeÅ„,nawet tych najtrudniejszych. Odwagi i siÅ‚, by porywać siÄ™ na cele i zmiany. Szczęścia – dziÄ™ki, któremu te zamierzenia bÄ™dÄ… realne".

Więcej zdjęć w galerii