<< Listopad 2020 >>

Dzień Otwarty

Dni otwarte szkoÅ‚y sÄ… najlepszÄ… okazjÄ… do poznania placówki, w której gimnazjaliÅ›ci spÄ™dzÄ… kolejne lata nauki.

W Å›rodÄ™ 24 maja nasza szkoÅ‚a byÅ‚a otwarta dla gimnazjalistów już od wczesnych godzin rannych.Mimo deszczowej i pochmurnej pogody uczniowie gimnazjów jak zwykle nie zawiedli.

PrzybyÅ‚ym goÅ›ciom zaproponowano zwiedzanie klasopracowni, szczególnie tej nowo otwartej gastronomicznej, obiektów sportowych, warsztatów szkolnych i bazy dydaktycznej. W progach szkoÅ‚y gimnazjalistów witali też nasi uczniowie, którzy prezentowali siÄ™ w strojach do praktycznej nauki zawodu – piekarz i mechanik pojazdów samochodowych.

PrzybyÅ‚ych w tym dniu gimnazjalistów witaÅ‚a także nasza Pani dyrektor Beata Malinowska zwracajÄ…c uwagÄ™ na tegoroczne hasÅ‚o Dnia Otwartego ,,Postaw na zawód zostaÅ„ fachowcem " i oferujÄ…c im konkretne kierunki ksztaÅ‚cenia zawodowego, możliwość rozmów z nauczycielami i uczniami.

Uczniowie mogli też zobaczyć zajÄ™cia praktyczne, wziąć udziaÅ‚ w konkursach technicznych, gastronomicznych i przepisów ruchu drogowego.

Najciekawsze byÅ‚y pokazy sprzÄ™tu diagnostyczno – technicznego oraz pojazdów rolniczych.

Absolwenci szkoÅ‚y Patryk Piotrowski i Norbert Wróbel przekonywali gimnazjalistów, że warto postawić na zawód i zostać fachowcem.

Dzień otwarty szkoły był okazją do pokazania gimnazjalistom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji drugiego człowieka, z czego nasza szkoła słynie od wielu lat.

Więcej zdjęć w galerii