Zegar

Losowe zdjęcie

Kalendarz

<< Październik 2020 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Brak wydarzeń.

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

Dni otwarte szkoły są najlepszą okazją do poznania placówki, w której gimnazjaliści spędzą kolejne lata nauki.

W środę 24 maja nasza szkoła była otwarta dla gimnazjalistów już od wczesnych godzin rannych.Mimo deszczowej i pochmurnej pogody uczniowie gimnazjów jak zwykle nie zawiedli.

Przybyłym gościom zaproponowano zwiedzanie klasopracowni, szczególnie tej nowo otwartej gastronomicznej, obiektów sportowych, warsztatów szkolnych i bazy dydaktycznej. W progach szkoły gimnazjalistów witali też nasi uczniowie, którzy prezentowali się w strojach do praktycznej nauki zawodu – piekarz i mechanik pojazdów samochodowych.

 

Przybyłych w tym dniu gimnazjalistów witała także nasza Pani dyrektor Beata Malinowska zwracając uwagę na tegoroczne hasło Dnia Otwartego ,,Postaw na zawód zostań fachowcem " i oferując im konkretne kierunki kształcenia zawodowego, możliwość rozmów z nauczycielami i uczniami.

Uczniowie mogli też zobaczyć zajęcia praktyczne, wziąć udział w konkursach technicznych, gastronomicznych i przepisów ruchu drogowego.

Najciekawsze były pokazy sprzętu diagnostyczno – technicznego oraz pojazdów rolniczych.

 

Nie zabrakło grila, pizzy i słodkich wyrobów cukierniczych od sponsorów z zaprzyjaźnionych zakładów pracy, w których nasi uczniowie odbywają praktyki uczniowskie. Najsmaczniejsze wypieki zrobilli nasi pierwszoklasiści, którzy częstowali wybornymi babeczkami i francuskimi ciasteczkami.

 

Absolwenci szkoły Patryk Piotrowski i Norbert Wróbel przekonywali gimnazjalistów, że warto postawić na zawód i zostać fachowcem.

 

Dzień otwarty szkoły był okazją do pokazania gimnazjalistom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji drugiego człowieka, z czego nasza szkoła słynie od wielu lat.

 

Więcej zdjęć w galerii

Wygenerowano w sekund: 0.04
14,888,422 unikalne wizyty