<< Lipiec 2019 >>

Cztery lata minęły jak jeden dzień&#8230;

„PrzyszÅ‚ość zaczyna siÄ™ dzisiaj, nie jutro…” – pod takim hasÅ‚em 28 kwietnia 2017 r. swojÄ… przygodÄ™ z ZespoÅ‚em SzkóÅ‚ Zawodowych w Skalbmierzu zakoÅ„czyli uczniowie klasy IV Technikum i sÅ‚uchacze III roku Liceum OgólnoksztaÅ‚cÄ…cego dla DorosÅ‚ych. Po uroczystym przekazaniu sztandaru szkoÅ‚y mÅ‚odszym kolegom, abiturienci odebrali z rÄ…k pani dyrektor Beaty Malinowskiej i pani v-ce dyrektor Anny Kruk oraz wychowawców Gabrieli Skowron i StanisÅ‚awa Bieleckiego Å›wiadectwa i nagrody za wyniki w nauce. WrÄ™czono dyplomy za m.in. aktywny udziaÅ‚ w życiu szkoÅ‚y, udziaÅ‚ w akcjach Honorowego Dawcy Krwi, aktywnÄ… dziaÅ‚alność w KóÅ‚ku Ekologicznym, SamorzÄ…dzie Uczniowskim.

Uczniowie Patryk Piotrowski, Artur GoÅ‚Ä™biowski i Kamil PabiÅ› piÄ™knie podziÄ™kowali Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom i Pracownikom szkoÅ‚y za wspólnie spÄ™dzone lata, za cierpliwość i wyrozumiaÅ‚ość, ciepÅ‚Ä… atmosferÄ™, za to, że czuli siÄ™ w szkole bezpiecznie jak w domu. Rodzice odebrali Listy Gratulacyjne oraz PodziÄ™kowania za szczególne zaangażowanie w życie szkoÅ‚y.

Pani Dyrektor Beata Malinowska w ciepÅ‚ych sÅ‚owach podsumowaÅ‚a minione cztery lata. PodkreÅ›liÅ‚a, że szkoÅ‚a oprócz możliwoÅ›ci zdobycia wiedzy i kwalifikacji zawodowych byÅ‚a miejscem rozwijania pasji i zainteresowaÅ„. PrzypomniaÅ‚a osiÄ…gniÄ™cia mÅ‚odzieży, ich sukcesy i aktywny udziaÅ‚ w przedsiÄ™wziÄ™ciach realizowanych przez szkoÅ‚Ä™.

Uroczysta akademia byÅ‚a okazjÄ… do wspomnieÅ„, wzruszeÅ„, ale nie zabrakÅ‚o też okazji do Å›miechu. Na pożegnanie uczniowie klasy czwartej przygotowali kabaret pt. „Dyktando”. Klasa trzecia przypomniaÅ‚a kolegom o zbliżajÄ…cej siÄ™ maturze miksem piosenek „Matura z przymrużeniem oka”, natomiast klasa pierwsza technikum żywienia i usÅ‚ug gastronomicznych przygotowaÅ‚a sÅ‚odkÄ… niespodziankÄ™ w postaci ciasteczek z logo szkoÅ‚y.

W przemiłej atmosferze uczniowie opuszczali mury szkoły. Nam pozostaje tylko życzyć im powodzenia na egzaminach maturalnych i pomyślności w dorosłym życiu.

Więcej zdjęć w galerii