Zegar

Losowe zdjęcie

Kalendarz

<< Październik 2020 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Brak wydarzeń.

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Cztery lata minęły jak jeden dzień&#8230;

Cztery lata minęły jak jeden dzień&#8230;

„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro…” – pod takim hasłem 28 kwietnia 2017 r. swoją przygodę z Zespołem Szkół Zawodowych w Skalbmierzu zakończyli uczniowie klasy IV Technikum i słuchacze III roku Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Po uroczystym przekazaniu sztandaru szkoły młodszym kolegom, abiturienci odebrali z rąk pani dyrektor Beaty Malinowskiej i pani v-ce dyrektor Anny Kruk oraz wychowawców Gabrieli Skowron i Stanisława Bieleckiego świadectwa i nagrody za wyniki w nauce. Wręczono dyplomy za m.in. aktywny udział w życiu szkoły, udział w akcjach Honorowego Dawcy Krwi, aktywną działalność w Kółku Ekologicznym, Samorządzie Uczniowskim.

         Uczniowie Patryk Piotrowski, Artur Gołębiowski i Kamil Pabiś pięknie podziękowali Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za wspólnie spędzone lata, za cierpliwość i wyrozumiałość, ciepłą atmosferę, za to, że czuli się w szkole bezpiecznie jak w domu. Rodzice odebrali Listy Gratulacyjne oraz Podziękowania za szczególne zaangażowanie w życie szkoły.

Pani Dyrektor Beata Malinowska w ciepłych słowach podsumowała minione cztery lata. Podkreśliła, że szkoła oprócz możliwości zdobycia wiedzy i kwalifikacji zawodowych była miejscem rozwijania pasji i zainteresowań. Przypomniała osiągnięcia młodzieży, ich sukcesy i aktywny udział w przedsięwzięciach realizowanych przez szkołę.

         Uroczysta akademia była okazją do wspomnień, wzruszeń, ale nie zabrakło też okazji do śmiechu. Na pożegnanie uczniowie klasy czwartej przygotowali kabaret pt. „Dyktando”. Klasa trzecia przypomniała kolegom o zbliżającej się maturze miksem piosenek „Matura z przymrużeniem oka”, natomiast klasa pierwsza technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowała słodką niespodziankę w postaci ciasteczek z logo szkoły.

W przemiłej atmosferze uczniowie opuszczali mury szkoły. Nam pozostaje tylko życzyć im powodzenia na egzaminach maturalnych i pomyślności w dorosłym życiu.

 

Więcej zdjęć w galerii

Wygenerowano w sekund: 0.05
14,887,918 unikalne wizyty