<< Marzec 2024 >>

Studniówka 2017

„Bo coÅ› w szaleÅ„stwach jest z mÅ‚odoÅ›ci”… tymi sÅ‚owami maturzyÅ›ci ZSZ w Skalbmierzu, Kamil PabiÅ› i Artur GoÅ‚Ä™biowski, powitali zaproszonych goÅ›ci na balu studniówkowym, 7 stycznia w lokalu „Euforia”. Zgodnie z tradycjÄ…, pani dyrektor Beata Malinowska wraz z paniÄ… wicedyrektor AnnÄ… Kruk i wychowawczyniÄ… GabrielÄ… Skowron rozpoczęły studniówkÄ™ poprzez uroczyste przeciÄ™cie wstÄ™gi. Bal studniówkowy rozpoczÄ™to staropolskim taÅ„cem – polonezem, perfekcyjnie wykonanym przez uczniów. Ze strony rodziców ciepÅ‚e sÅ‚owa i podziÄ™kowania skierowaÅ‚a p. Aleksandra Piotrowska. ByÅ‚y również życzenia dobrej zabawy oraz powodzenia na maturze i egzaminach zawodowych ze strony starosty kazimierskiego pana Jana Nowaka oraz prezesa spóÅ‚dzielni w Sielcu – Kolonii….., pana MirosÅ‚awa Fuci. NastÄ™pnie uczniowie podziÄ™kowali dyrekcji, nauczycielom i wychowawczyni za cztery lata wspólnej pracy, za sukcesy i chwile radoÅ›ci, wrÄ™czajÄ…c im kwiaty. Dla wszystkich rodzice przygotowali sÅ‚odkÄ… niespodziankÄ™ w postaci ogromnego tortu. Na zakoÅ„czenie części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni do taÅ„ca; poprzedzonego walczykiem z kadrÄ… nauczycielskÄ….. Po części oficjalnej chÅ‚opcy z „mechanika” przedstawili pokaz taneczny „ na wesoÅ‚o”, który do Å‚ez rozbawiÅ‚ zaproszonych goÅ›ci. ByÅ‚a też chwila refleksji w trakcie oglÄ…dania prezentacji multimedialnej – „Tak to siÄ™ zaczęło…”, na której mogliÅ›my obejrzeć prezentacjÄ™ zdjęć uwieczniajÄ…cy aktywny udziaÅ‚ uczniów w życiu klasy i szkoÅ‚y.

Zabawa trwaÅ‚a do biaÅ‚ego rana a parkiet nie pustoszaÅ‚ ani na chwilÄ™. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że nie wiedzieli, iż takie pokÅ‚ady energii w nich drzemiÄ… i jakimi wybitnymi tancerzami sÄ…, aż do balu studniówkowego!!!

DziÄ™kujemy pani Magdalenie Grzesik, która uwieczniÅ‚a ten wieczór wykonujÄ…c reportaż zdjÄ™ciowy.

Więcej zdjęć w galerii