<< Czerwiec 2019 >>

Studniówka 2013

Taka noc zdarza siÄ™ tylko raz w życiu,. noc wypeÅ‚niona taÅ„cem, wspaniaÅ‚Ä… zabawÄ…, obecnoÅ›ciÄ… nauczycieli, którzy w tym dniu przestali być zwyczajni, a stali siÄ™ niezwykli. Tradycyjnie bal rozpoczęła pani dyrektor Beata Malinowska witajÄ…c przybyÅ‚ych goÅ›ci, i życzÄ…c maturzystom  udanej zabawy.

Ze strony rodziców ciepÅ‚e sÅ‚owa do  mÅ‚odzieży skierowaÅ‚a pani Teresa BondaÅ› Nie zbrakÅ‚o życzeÅ„  dobrej zabawy i powodzenia na maturze ze strony, PrzewodniczÄ…cego Sejmiku Województwa ÅšwiÄ™tokrzyskiego Tadeusza Kowalczyka – byÅ‚ego dyrektora szkoÅ‚y, wicestarosty powiatu kazimierskiego MichaÅ‚a Buckiego, zastÄ™pcy burmistrza MiG Skalbmierz – MirosÅ‚awa Magnesa,  oraz proboszcza parafii ks. Mariana Fatygi.

NastÄ™pnie uczniowie klas czwartych podziÄ™kowali swoim wychowawczyniom za cztery lata wspólnej pracy.

Poloneza czas zacząć! Pierwsza para na czele z paniÄ… dyrektor BeatÄ… MalinowskÄ… ruszyÅ‚a w tany.

ByÅ‚o także  miejsce na to, by powspominać najwspanialsze i najtrudniejsze zajÄ™cia szkolne. Część artystyczna pokazaÅ‚a, że ,,życie szkolne jest nowelÄ…, raz przyjaznÄ… , a raz wrogÄ…”. Uczniowie  zapewnili, że jednak szkoÅ‚a jest im najdroższa i pozostanie na zawsze we wspomnieniach. W kabarecie ,,Rozmowa z polonistkÄ…” wystÄ…pili Dawid Rogala, Krystian KwiecieÅ„ i Dawid Wójcik. ParodiÄ™  nie tylko lekcji polskiego prezentowali uczniowie klasy IVt.

Zabawa – trzeba przyznać byÅ‚a niezwykÅ‚a. U wielu obudziÅ‚y siÄ™ skrywane przez lata talenty taneczne. Parkiet nie pustoszaÅ‚ ani przez chwilÄ™, a szampaÅ„ska zabawa trwaÅ‚a do biaÅ‚ego rana.