<< Styczeń 2019 >>

Studniówka 2013

Taka noc zdarza się tylko raz w życiu,. noc wypełniona tańcem, wspaniałą zabawą, obecnością nauczycieli, którzy w tym dniu przestali być zwyczajni, a stali się niezwykli. Tradycyjnie bal rozpoczęła pani dyrektor Beata Malinowska witając przybyłych gości, i życząc maturzystom  udanej zabawy.

Ze strony rodziców ciepłe słowa do  młodzieży skierowała pani Teresa Bondaś Nie zbrakło życzeń  dobrej zabawy i powodzenia na maturze ze strony, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Tadeusza Kowalczyka – byłego dyrektora szkoły, wicestarosty powiatu kazimierskiego Michała Buckiego, zastępcy burmistrza MiG Skalbmierz – Mirosława Magnesa,  oraz proboszcza parafii ks. Mariana Fatygi.

Następnie uczniowie klas czwartych podziękowali swoim wychowawczyniom za cztery lata wspólnej pracy.

Poloneza czas zacząć! Pierwsza para na czele z panią dyrektor Beatą Malinowską ruszyła w tany.

Było także  miejsce na to, by powspominać najwspanialsze i najtrudniejsze zajęcia szkolne. Część artystyczna pokazała, że ,,życie szkolne jest nowelą, raz przyjazną , a raz wrogą”. Uczniowie  zapewnili, że jednak szkoła jest im najdroższa i pozostanie na zawsze we wspomnieniach. W kabarecie ,,Rozmowa z polonistką” wystąpili Dawid Rogala, Krystian Kwiecień i Dawid Wójcik. Parodię  nie tylko lekcji polskiego prezentowali uczniowie klasy IVt.

Zabawa – trzeba przyznać była niezwykła. U wielu obudziły się skrywane przez lata talenty taneczne. Parkiet nie pustoszał ani przez chwilę, a szampańska zabawa trwała do białego rana.