<< Lipiec 2019 >>

Konkurs dla gimnazjalistów "Bezpieczeństwo i technika samochodowa"

Dnia 27.11.2015 w Zespole SzkóÅ‚ Zawodowych w Skalbmierzu odbyÅ‚a siÄ™ kolejna edycja konkursu dla gimnazjalistów  pod nazwa ,,BezpieczeÅ„stwo i Technika samochodowa”. Celem konkursu jest  promowanie bezpieczeÅ„stwa oraz wiedzy technicznej wÅ›ród mÅ‚odzieży. Konkurs byÅ‚ podzielony na 3 etapy jeden etap z części teoretycznej i dwa etapy z części praktycznej. Uczniowie musieli siÄ™ wykazać umiejÄ™tnoÅ›ciami praktycznymi oraz pracy w zespole kiedy to przyszÅ‚o im sprostać zadaniu jakim byÅ‚o wymiana koÅ‚a w samochodzie. Podczas etapów praktycznych panowaÅ‚a bardzo miÅ‚a atmosfera, ponieważ organizatorowi konkursu zależaÅ‚o na tym, aby pokazać uczniom ze wiedza techniczna jak i znajomość zasad bezpieczeÅ„stwa może być bardzo przydatna w życiu. Kiedy konkurs dobiegÅ‚ do koÅ„ca a komisja podliczyÅ‚a punkty mogliÅ›my poznać zwyciÄ™zcÄ™ tegorocznej edycji.

I miejsce     - Topola I - Stanek Tomasz, Buras Jakub

II miejsce    - Cieszkowy I - Sambór MiÅ‚osz, Kulik Patryk

III miejsce   - Skalbmierz I - PaweÅ‚ek Dawid, StÄ™pieÅ„ Damian

Kolejne miejsca zajęły drużyny: Topola II (Tytko Mateusz, Płatek Dominik); Kazimierza Wielka II (Kielian Dominik, Kot Bartosz); Cieszkowy II (Dopierała Krystian, Bicz Kamil); Kazimierza Wielka I (Fidala Marcin, Wojciechowski Grzegorz)

Nagrody rzeczowe oraz dyplomy dla uczestników zostaÅ‚y wrÄ™czone przez dyrektora szkoÅ‚y PaniÄ… BeatÄ™ MalinowskÄ… która podziÄ™kowaÅ‚a uczestnika za udziaÅ‚ w konkursie i za zapaÅ‚ jaki uczniowie wkÅ‚adali pokonujÄ…c kolejne etapy konkursu.

Więcej zdjęć w galerii