Zegar

Losowe zdjęcie

Kalendarz

<< Styczeń 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Brak wydarzeń.

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Konkurs dla gimnazjalistów "Bezpieczeństwo i technika samochodowa"

Konkurs dla gimnazjalistów "Bezpieczeństwo i technika samochodowa"

Dnia 27.11.2015 w Zespole Szkół Zawodowych w Skalbmierzu odbyła się kolejna edycja konkursu dla gimnazjalistów  pod nazwa ,,Bezpieczeństwo i Technika samochodowa”. Celem konkursu jest  promowanie bezpieczeństwa oraz wiedzy technicznej wśród młodzieży. Konkurs był podzielony na 3 etapy jeden etap z części teoretycznej i dwa etapy z części praktycznej. Uczniowie musieli się wykazać umiejętnościami praktycznymi oraz pracy w zespole kiedy to przyszło im sprostać zadaniu jakim było wymiana koła w samochodzie. Podczas etapów praktycznych panowała bardzo miła atmosfera, ponieważ organizatorowi konkursu zależało na tym, aby pokazać uczniom ze wiedza techniczna jak i znajomość zasad bezpieczeństwa może być bardzo przydatna w życiu. Kiedy konkurs dobiegł do końca a komisja podliczyła punkty mogliśmy poznać zwycięzcę tegorocznej edycji.

I miejsce     - Topola I - Stanek Tomasz, Buras Jakub

II miejsce    - Cieszkowy I - Sambór Miłosz, Kulik Patryk

III miejsce   - Skalbmierz I - Pawełek Dawid, Stępień Damian

Kolejne miejsca zajęły drużyny: Topola II (Tytko Mateusz, Płatek Dominik); Kazimierza Wielka II (Kielian Dominik, Kot Bartosz); Cieszkowy II (Dopierała Krystian, Bicz Kamil); Kazimierza Wielka I (Fidala Marcin, Wojciechowski Grzegorz)

Nagrody rzeczowe oraz dyplomy dla uczestników zostały wręczone przez dyrektora szkoły Panią Beatę Malinowską która podziękowała uczestnika za udział w konkursie i za zapał jaki uczniowie wkładali pokonując kolejne etapy konkursu.

Więcej zdjęć w galerii

Wygenerowano w sekund: 0.09
6,593,672 unikalne wizyty