<< Grudzieñ 2018 >>

GÅ‚osujemy na palmÄ™ wielkanocnÄ… :)

W tradycjÄ™ szkoÅ‚y wpisaÅ‚ siÄ™ udziaÅ‚ mÅ‚odzieży z ZSZ w Skalbmierzu w konkursie na najpiÄ™kniejszÄ… palmÄ™ w Parafii Skalbmierz. CaÅ‚a spoÅ‚eczność uczniowska oraz rodzice mieli swój udziaÅ‚ w przygotowaniu tegorocznej palmy. Byli to: R. Madej, T. CieÅ›la, S. Cichy, S. KlamiÅ„ski, A.GoÅ‚Ä™biowski, B. KozÅ‚owski, M. WÅ‚udarska, W. KÄ™pa pod opiekÄ… nauczycieli: W. Sambur, ZarÄ™ba- Majewicz, D. Bijak, I. Lipka. Misternie wykonane kwiaty z kolorowej bibuÅ‚y zostaÅ‚y wplecione w bukszpanowÄ… konstrukcjÄ™ a caÅ‚oÅ›ci dopeÅ‚niaÅ‚y kolorowe wstążki. Uczniowie zaprezentowali „swoje dzieÅ‚o’’. Podczas niedzielnej procesji ze Skalbmierskiego rynku do Kolegiaty w Niedzieli Palmowej wziÄ™li udziaÅ‚ uczniowie: K. Różycki, P. Piotrowski, A. WÅ‚udarska, E. WcisÅ‚o, M. Chećko, K. Sady, P. Ochendóżka pod opiekÄ… paÅ„ D. Bijak i I. Lipka.

Zapraszamy do głosowania na naszą palme wielkanocną biorącą udział w konkursie na ,,Najpiękniejszą palmę wielkanocną 2015 w parafii Skalbmierz". Głosujemy ,,lajkując" zdjęcie w poniższym linku.

Palma Wielkanocna ZSZ Skalbmierz